Kaydırmaz Solüsyon Anti Slip Solution

Kaydırmaz Solüsyon Anti Slip Solution
Kaydırmaz Solüsyon ANTI SLIP SOLUTION

DRYFiX  Kaydırmaz Solüsyon: Parlak ve kaygan seramik-fayans yüzeylerde, kaymazlık sağlayan, yüzeyin sürtünme katsayısını artıran, şeffaf solüsyon olarak üretilmiştir. Uygulandığı fayans ve seramiğin görüntüsünü değiştirmeden, zeminin içine nüfuz ederek kaymazlık sağlar. Islak ve kuru olmak üzere her iki durumda da kaymazlık performansı göstermektedir.

Kaymaz Solüsyon Uygulama Alanları

İş güvenliği kuralları gereği sürtünme katsayısı düşük zeminlerde, seramik, fayans kaplı zeminlerde, havuz kenarlarında, mutfaklarda, yemekhanelerde, banyolarda, balkonlarda, teraslarda, merdiven basamaklarında olmak üzere geniş bir uygulama alanına sahiptir. İç-dış mekanda kullanılabilir.

ANTI SLIP SOLUTION Özellikleri

Uygulaması pratik bir üründür. Mevcut zeminin dekoratif görüntüsünü yok etmez. Zeminde bir kaplama, film tabakası oluşturmaz. Uzun süre dayanır, yağmur, kar ve UV ışınlarından deforme olmaz.

Uygulama Talimatı

Uygulama yapılacak seramik, fayans kaplı zemin toz ve kirden temizlenmeli, bol su ile yıkanıp,
durulanmalıdır. 

Temizlik sonrası kuru bir zemin elde ettikten sonra, Dryfix Anti Slip Solution yüzeye
dökülmeli, fırça ile dairesel hareketlerle, yüzeyde iyice ovalanmalıdır. 

Uygulama sırasında, ayakla kontrol edilerek, istenen kaymazlık seviyesine erişildiği tespit edilirse, bol su dökülerek solüsyon yüzeyden durulanmalı ve uygulama sonlandırılmalıdır. 

Uygulama süresi; seramiğin yüzeyindeki şeffaf sırrın kalınlığına bağlı olarak, 5 dakika ile 45 dakika
arasında değişiklik göstermektedir. 

İşlem bittikten sonra mutlaka bol suyla durulanmalıdır.

DİKKAT !:
Koyu renk seramiklerde renk deformasyonu riski bulunmaktadır. Bu sebeple koyu renk seramiklerin
üzerine uygulama yapılmamalıdır. Yüzeyde 60 dakikadan fazla kalmamalıdır. Bol su ile durulanmalıdır.

Ürünü, uygulama sırasında cildinize temas ettirmeyiniz. Koruyucu eldiven ve gözlük kullanınız.
Buharını solumayınız

SARFİYAT 100-150 gr/m2
RENK Şeffaf
SAKLAMA KOŞULLARI Kuru ve serin ortamda, Orijinal ambalajında, açılmamış olarak saklayınız
RAF ÖMRÜ 24 ay
AMBALAJ 0,5 lt, 1 lt, 5 lt ve 10 lt PE Bidon

Bayi Bilgisi İçin Tıkla

Kaymaz Solüsyon

Evlerde; banyomutfakbalkon ve teraslar, sosyal alanlarda, havuz, restoran mutfakları,

Otelleravmler gibi zemini fayans ve seramik kaplı parlak, Kaygan Zeminler suya, temizlik ürünlerine, yağa vb. sıvılara maruz kalıyor. Bu tür zeminlerde kayma ve kaza riski oldukça yüksek. Bu gibi kazaları önlemek için zeminlere Kayganlık Önleyici, Kaymaz Solüsyonu kullanılmaktadır.

DRYFİX Anti-Slip Solution; şeffaf ve Kaydırmaz Solüsyon; parlak ve kaygan yüzeylerde yüzeyin sürtünme katsayısını arttıran şeffaf kaydırmaz solüsyon olarak üretilmiştir.

Kaymaz Zemin Solüsyonu;

uygulandığı yüzeyin görüntüsünü değiştirmeden zemin içine nüfuz ederek “kaymazlık” sağlar.

Kaydırmaz solüsyon 

zeminde bir kaplama veya film tabakası oluşturmaz. Açık alanlarda yağmur, kar ve UV ışınlarından etkilenmez, uzun süre dayanıklıdır.
Anti Slip Solution; seramik, mermer, granit, fayans zeminlerde kayma sorununa kesin çözüm sunar, etkisini 45-60 dk içinde gösterir.

Bayi Bilgisi İçin Tıkla

İş Güvenliği açısından da önemli olan zemin güvenliği; yaşam ve çalışma ortamlarındaki zeminlerin kayma ve düşme gibi tehlikelere neden olmayacak şekilde önlem alınmalıdır. SGK verilerine göre düz zeminlerde meydana gelen kazalar, tüm iş kazalarının % 8’lik bölümünü oluşturmaktadır.

“Kaygan Zeminler” sıklıkla ıslak alanlarda oluşmaktadır. Ayrıca temizlik, normal olmayan su akıntıları ve kış mevsimindeki yağışlar nedeniyle kaygan zeminler oluşmaktadır.

Kaygan zeminlerin oluşmasındaki en büyük etken dekoratif olması amacıyla kullanılan kaygan malzeme zemin kaplamalarıdır. Birçok işyeri, bina girişi ve koridorlar parlak seramik, mermer veya granit ile kaplıdır ve bu zeminlerin sürtünme katsayısı çok düşüktür. Bu tür kazaları ortadan kaldırmak için kaydırmazlık solüsyonu kullanılmalıdır.

İş güvenliğinin yanı sıra evlerimizde de kayma riski oldukça yüksektir. Banyo, mutfak ve balkonlar da suya ve su dökülmelerinden dolayı fayans ve seramikler kaygan bir zemin oluşturur ve kaza oranı oldukça yüksektir. Banyo evin en çok ıslak kalan yeridir ve yetişkin, çocuk fark etmeksizin herkes için risk oluşturmaktadır.

Banyo zemin kaymazlığını arttırmak icin en ideal ve uzun çözümlü sonuç tabiki de kaydırmaz solüsyon (Anti Slip Solution) dur.

Banyonun yanı sıra mutfak zeminleri de kayma riski taşımaktadır. Olası su dökülmelerinden kaynaklı kazaları önlemek için zemin kaydırmaz solüsyon mutfaklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Evde oluşacak “kaygan zemin” kazalarına önlem alabilirsiniz.

İş güvenliği ve ev güvenliği derken sosyal yaşam alanlarından biri olan havuzlar; havuz kenarı fayans, seramik, granit ve doğal taş kaplanıyor. Bu tür zeminlerde havuzdan taşan sular ve havuzu kullanan kişilerin üzerinden akan sular sebebiyle zemin ıslanmakta ve kayma riski oldukça yüksek seviyelere çıkmaktadır. 

Havuz kenarı kazalarını önlemek için havuz kenarı kaydırmaz solüsyon olarak Anti-Slip Solution diğer Havuz Kenarı Kaydırmaz materyallere göre daha güvenilir ve daha uzun süre kalıcıdır. Kayma riskini tamamen ortadan kaldırır. Pratik uygulaması sayesinde herkes uygulamasını yapabilir. Doğru kullanım için Dryfix iletişim hattından (02329701395) bilgi alabilir, ürün etiketindeki kullanma talimatını okuyabilirsiniz.

Bayi Bilgisi İçin Tıkla


Kaydırmaz Zemin Solüsyonu

Zeminin “sürtünme katsayısı”nı arttırdığı gibi yüzeyin orijinal görüntüsünü de bozmaz.

Kaydırmaz solüsyon fiyat bakımından oldukça uygun ve ekonomiktir. Alternatif “kaymazlık” sağlayan malzemelere göre fiyat/fayda olarak değerlendirip birde buna uygulama zamanını eklediğinizde şüphesiz tercihiniz Anti Slip Solution olacaktır. İstediğiniz zemine kolayca uygulayabilirsiniz.

Tüm bu alanlarda “kaymaz zemin” sağlayıp aynı zamanda “renkli zemin” isterseniz Anti Slip Paint (Kaymaz Zemin Boyası) ürünümüze göz atabilirsiniz.

Sizde Kaygan Zeminlere kesin çözüm arıyorsanız Satın al butonuna tıklayınız.

Bayi Bilgisi İçin Tıkla
Uygulama Videoları
4.2/5 - (9 votes)
Ziyaretçi Yorumları (4)
 1. admin dedi ki:

  Kaydırmaz Solüsyon – Anti Slip Solution üzerinde işlem görmemiş fayans yüzeylere uygulanabilir. Daha ayrıntılı bilgi için 0850 777 05 35 Numaralı teknik destek hattımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İyi Günler.

 2. Mehmet Temür dedi ki:

  Daha önce şeffaf su izolasyonu yapılan yüzeylere uygulabiliyormu? Yoksa altta kalan izolasyonu bozarmı?

 3. Ali GÖKCAN dedi ki:

  1500 m2 alan için kaç litre ürün almalıyım. Yardımcı olabilir misinz*

 4. Yusuf dedi ki:

  Urun kullanim omru nekadar ve 20 metrekare icin kac lt almaliyim

Whatsapp
DryFix
DryFix
Hızlı yanıt için hazırız.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün uzmanı müşteri temsilcilerimizle görüşme başlatın.
"İhtiyaçlarınıza özel çözümler" sunmak istiyoruz.
Bize yazın!
1