DryFiX POLYMER 100 Hibrid teknolojisiyle geliştirilen MS Polimer bazlı, yüksek elastikiyet özelliğine sahip üstün bir su yalıtım ürünüdür. Sert elastik yapıda, UV dirençli ve su geçirimsizdir. Her türlü yüzeye kolayca tatbik edilen geniş kullanım alanına sahip yeni nesil yalıtım ürünüdür.

UYGULAMA ALANLARI

Teras, çatı ve balkonların su yalıtımında, binaların dış cephelerinde, banyo, wc, mutfak gibi ıslak hacimlerde, metal ve ahşap yüzeylerde, temel ve perde betonlarında, tuğla, çini, briket, ytong, gaz beton, galvaniz, trapez sac, ve oluklu-oluksuz çatı kaplama levhalarında.

ÖZELLİKLERİ

Şeffaf ve istenilen her renkte özel üretim yapılabilir. Kullanıma hazırdır, fırça veya rulo ile kolaylıkla uygulanabilir. Yüksek elastikiyet özelliğine sahiptir. Sıcak ve soğuk iklim şartlarında elastikiyetini koruyarak eksiz bir yalıtım sağlar. Su kaçağı riskini ortadan kaldırır.

UYGULAMA TALİMATI

DryFiX POLYMER 100 uygulanacak yüzeyler her türlü yağ, kir, eski yalıtım malzemesi vb. kalıntılardan temizlenmelidir. Çatlaklar tamir harci ile onarılmalı ve üzerine DryFiX POLYMER 100 uygulanırken file ile güçlendirilmelidir. DryFiX POLYMER 100, 1-1 su ile inceltilerek, yüzeye bir kat astar olarak uygulanmalıdır. Astar üzerine, rulo veya fırça yardımıyla iki kat olarak (su ile karıştırılmadan) direkt uygulanmalıdır. Astar uygulaması yapıldıktan sonra en az 1 saat kurumaya bırakılmalıdır. Katlar arası bekleme süresi 2 saattir. Uygulama sırasında
ortam sıcaklığı +5 C ile + 30 C arasında olmalıdır. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır. Üzerinde yürünmesi gereken, su birikintisi oluşan ve yüksek metrajlı uygulamalarda file ile güçlendirilmelidir.

SARFİYAT:  1 kg / m2 ( 1 mm kalınlık için )

RENK: Standart şeffaf-beyaz ( istenilen renklerde üretilebilir)

SAKLAMA KOŞULLARI: Kuru ve serin ortamda, orjinal ambalajında, açılmamış olarak saklayınız.

RAF ÖMRÜ: 12 ay

AMBALAJ ŞEKLİ: 18 kg PE kova