DRYFiX SB PLUS Akrilik Polymer ve özel mineral katkılı yapısı sayesinde sürtünme katsayısı yüksek ,yaya trafiğine dayanıklı,mükemmel aderans ve su yalıtımı sağlayan su bazlı, tek bileşenli  yalıtım malzemesidir.

UYGULAMA ALANLARI

Balkon,teras,çatı yalıtımlarında,banyo,wc,mutfak gibi ıslak hacimlerde,temel perde yalıtımlarında,fabrika ve depo zemin yalıtımlarında kullanıma elverişlidir.

ÖZELLİKLERİ

Su ve UV dayanımı yüksektir,güçlü aderansa sahiptir. Sürtünme katkısı yüksektir. Üzerinde yürünülebilir,istenilen her renkte renklendirilebilir. Üzerine her türlü seramik mermer vb. kaplama yapılabilir.

UYGULAMA TALİMATI

Uygulama yapılacak yüzey;kir,toz,yağ vb.kabarmış kalıntılardan arındırılmalı,temiz ve kuru olmalıdır.  Uygulama yapılacak yüzeyin aderansını artırmak için DryFİX BINDER 100 astar ile astarlanmalıdır. DryFiX SB PLUS kullanıma hazırdır inceltme gerektirmez.Bir mikser yardımıyla 3 dk karıştırıldıktan sonra yüzeye iki kat halinde fırça ile uygulama yapılır.Katlar arası bekleme süresi 4 saatir.+ 5 C ile + 35 C arasında uygulama yapılmasına dikkat edilmelidir.

SARFİYAT 1 kg / m2 ( 1mm kalınlık için )

RENK Standart beyaz ( istenilen renklerde üretilebilir)

SAKLAMA KOŞULLARI Kuru ve serin ortamda,orijinal ambalajında,açılmamış olarak saklayınız.

RAF ÖMRÜ 12 ay

AMBALAJ ŞEKLİ 18 kg PE kova

sb-plus-2