DryFiX ANTI—SLIP PAINT kayganlık önleyici zemin boyası; kayganlık problemi yaşanan yüzeyler için geliştirilen, sürtünme katsayısı yüksek, özel mineral katkılı, yeni nesil zemin boyasıdır.

UYGULAMA ALANLARI

İş güvenliği riski taşıyan kaygan zeminlerde, havuz kenarları, merdiven basamakları, yürüyüş yolları ve fabrika sahaları, duraklar, rampalar, hemzemin yaya geçitleri gibi alanlarda kullanılabilir. Seramik, fayans, granit, beton, mermer, demir, ahşap tüm zemin tiplerine  direk  uygulanabilir.

ÖZELLİKLERİ

İnsan sağlığı ve güvenliği açısından oldukça emniyetli bir üründür. Kaygan zeminlerde oluşan kazaların önüne geçerek kaymaz zeminler oluşturur. Sürtünme katsayısı yüksek yeni nesil bir üründür.

UYGULAMA TALİMATI

DryFiX ANTI—SLIP PAINT ile uygulanacak yüzey toz, kir ve yağdan arındırılmalıdır. Uygulama yapılacak yüzey  DryFiX BINDER 100 ile astarlanmalıdır. Bir mikser yardımı ile 2-3 dk homojen bir karışım elde edilinceye kadar karıştırılmalıdır. Karışım işlemi bittikten sonra,  yüzeye iki kat halinde DryFiX ANTI—SLIP PAINT fırça  ile uygulanır. Katlar arası minimum 2 saat beklenmelidir. Uygulama esnasında yüzey sıcaklığı + 5 C ile + 30 C arasında olmalıdır.

 

 

SARFİYAT 1 kg/ m2 (iki kat uygulama)

RENK  Standart beyaz (İstenilen renklerde üretilebilir.)

SAKLAMA KOŞULLARI  Kuru ve serin ortamda, orijinal ambalajında, açılmamış olarak saklayınız

RAF ÖMRÜ 12 ay

AMBALAJ ŞEKLİ 18 kg PE kova